Červen 2010

Video kde mluví o svatbě Megan a Briana

30. června 2010 v 19:43 | Riki
Našla jsem jedno video,kde mluví o nečekané svatbě Megan a Briana,moc tomu nerozumím ale jsou tam hezké záběry na nový novomanželský pár a na Megan samozřejmě.


Nové fotky z líbánek na Hawaii

30. června 2010 v 18:00 | Riki
Naší milou Megan zachytili paparazzi na krásné slunné hawajské pláži spolu se svým novomanželem Brianem.Megan na sobě měla krásné rudé bikiny.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Po internetu kolují zprávy o svatbě Megan!

29. června 2010 v 19:27 | Riki
Několik českým portálů píše o zpečetění vztahu Megan a Briana.Přidávám vám sem pár odkazů.

SUPER.CZ:Ještě před týdnem Megan Fox vyhrožovala, že dlouho nezůstane svobodná. A po posledním víkendu už je skutečně vdanou paničkou.(více)

BLESKOVE.CZ:Jedna z nejvíc sexy hereček na světě se na přísně utajovaném svatebním obřadě vdala z amerického herce Briana Austina Greena.(více)

Megan se vdala!

29. června 2010 v 18:48 | Riki

Los Angeles - Americká herečka a modelka Megan Fox se stala vdanou paní.

Jedna z nejvíc sexy hereček na světě se na přísně utajovaném svatebním obřadě vdala z amerického herce Briana Austina Greena.O svatbě informoval server TMZ.com. 

Veselka se konala na Havaji v luxusním hotelu Four Seasons a pár si nepotrpěl na žádné okázalosti.  Na svatbu pozval ženich s nevěstou jen šest hostů.
Čtyřiadvacetiletá Megan Fox chodí s o dvanáct let starším Brianem už od svých osmnácti let. Pohledného sympaťáka si diváci pamatují coby Davida Silvera z populárního seriálu Beverly Hills 90210.
Megan Fox se společně s Brianem stará o jeho osmiletého syna z předchozího vztahu Kassia.
Sympatická herečka ale nepatří mezi žádné skandalistky. Nedávno se nechala slyšet, že spát může jen s chlapem, kterého opravdu miluje a Brian je teprve druhý muž, s nímž chodí.
Atraktivní krasavice se ale nejlépe cítí doma u rodinného krbu. Nedávno dokonce odmítla hrát ve třetím pokračování Transformers a dokonce nepřijala lukrativní nabídku na hlavní roli v dalším díle akčního trháku Lara Croft: Tomb Raider.

Megan a Brian Austin na Hawaii (29.6.2010)

29. června 2010 v 15:45 | Riki
Objevilo se pár fotografií,kde tráví Megan svůj volný čas s Austinem na krásném ostrovu na Hawaii.Povídá se,že se možná tajně vzali,a že tráví na sluném ostrově líbánky!Vše ovšem není oficiálně potvrzené,takže nám nezbívá,než čekat na prohlášení.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avatary 0.1

28. června 2010 v 16:25 | Riki
Dneska jsem udělala pár avatárků s naší krásnou Megan.Když nejsou žádné novinky,tak doplním alespoň něco z grafiky .Snad se Vám budou alespoň trošku líbit.Prosím,kopírujte pouze se zdrojem,je to vlastní výroba.


Design č.2

27. června 2010 v 20:54 | Riki
Tak,ten provizorní první design tu opravdu nezůstal moc dlouho!Je tu zbrusu nový design od designéra z THQ Teamu Paťa!Myslím,že tenhle design se mu opravdu moc povedl!A jsem fakt ráda,že pro moje blogy vzhledy dělá právě on!Moc ti děkuju!A co vy říkáte na nový design?Líbí se vám tu teď víc?

Aha! píše o Megan

26. června 2010 v 21:39 | Riki

Herečka Megan Fox: »Přifoukla« si prsa?!

Zářivě rudé šaty značky Armani, bohatě se dmoucí dekolt a pohled osudové ženy. Tím vším očarovala přítomné pány herečka Megan Fox (24, Transformers), když dorazila v kalifornském Los Angeles na premiéru filmu »Jonah Hex«.

Potlesk byl stejně velký jako hereččino poprsí, ale nepřehlušil menší pochybnost. Meganiny vnady byly najednou nějak větší než normálně. Že by přírodě zase jednou pomáhal plastický chirurg? Megan to rozhodně popírá, ale znáte to. Řeči se vedou, a skalpely upravují.
Je to blbost :) jde vidět že si je má tak naaranžovaný aby vypadaly větší :D...myslím si že žádná plastika neproběhla ;)

Us Weekly (June)

26. června 2010 v 15:25 | Riki
Objevily se 2 scany s vydání časopisu Us Weekly na kterých je Megan.Jeden se týká nového filmu který se teď natáčí - Jonaha Hexe.

imagebam.com imagebam.com


Megan odchází z tělocvičny (20.6.2010)

22. června 2010 v 21:21 | Riki
Je tu pár fotografií jak Megan odchází z tělocvičny 20.6.2010 tady se na ně můžete kouknout.

imagebam.com imagebam.com


Jonah Hex (17.6.2010)

18. června 2010 v 19:00 | Riki
Můžete se tu podívat na fotografie Megan z Hollywoodské premiéry filmu Jonah Hex,která se konala včera!Podle mě byla krásná.Ty vlásky jsou super!

imagebam.com imagebam.com

Armani Ads

18. června 2010 v 18:56 | Riki
Objevily se 2 nové krásné fotografie,kde Megan dělá reklamu Emporio Armani Ads.

imagebam.com imagebam.com


Megan má své tetování na počest Mickeyho Rourkeho

16. června 2010 v 20:23 | Riki
Právě jsem se dozvěděla parádní novinku,tak se s ní chci s vámi podělit.Megan má prý své tetování,které zdobí její pravý bok (přesněji je to v oblasti žeber) na počest legendárního herce Mickeyho Rourkeho(Zde se můžete podívat na stránku o něm,kterou mám náhodou také:).

Megan s Mickeym natáči nový film Passion Play a velice se s ním sblížila.Řekla:
"Já vlastně mám tetování tak trochu na jeho počest.Mám ho na mých žebrech.Nevím,jestli ho už někdo vyfotografoval,ale jsem si jistá že to někde výjde.Já ho prostě velice miluji a myslím,že je velice speciální."

Na tetování Megan se můžete podívat tady.

Megan s Austinem na Lakers (16.6.2010)

16. června 2010 v 11:25 | Riki
Megan má opravdu moc ráda zápasy,se svým přítelem Austinem Greenem si zašla na Lakers / Celtics.Tady je jedna fotografie.

*Updates-přidala jsem další nové fotografie
imagebam.com imagebam.com

Megan jde z tělocvičny (12.6.2010)

13. června 2010 v 12:54 | Riki
Megan včera načapali paparazzi jak jde z tělocvičny v Los Angeles.Škoda,že jí není vidět do obličeje .Tady se můžete podívat na fotografie.